
AMW-Marine
Over ons
Ons bedrijf, AMW-MARINE, werd opgericht in 1969 en vertegenwoordigt bekende fabrikanten van voortstuwingssystemen en vloeistofbehandelingsproducten voor de maritieme en industriële markten. We hebben een team van zeer bekwame ingenieurs voor advies, verkoop en engineering van een breed scala aan voortstuwingssystemen. AMW ontwerpt en levert vaste schroeven met een diameter tot 5500 mm, voor binnenvaart- en kustvaartuigen.
Onze belangrijkste producten voor de maritieme industrie zijn:
Propellers met vaste pitch, AMW-propeller
Versnellingsbakken, Renk versnellingsbakken
WaterJets, HamiltonJet
Kranen en Davits, Red Rock Cranes
Schroefpompen, Leistritz-schroefpompen
Balast Water Management Systems, BAWAT
Platenwarmtewisselaars, Funke en APV
Stuursystemen en roeren, Loewe Marine en Jastram
NOx-reductie en verwarmingssystemen, Gesab
Alle geleverde componenten worden wereldwijd in bedrijf gesteld en onderhouden door ons team van mechanische en elektrotechnici.
Kijk dan op amw.nl of neem contact met ons op via info@amw.nl
Producten en diensten

Scheepsschroeven Binnenvaart
AMW-Marine is al jarenlang een gerenommeerd leverancier van scheepsschroeven. AMW-Marine heeft een eigen ontwerpafdeling en de schroeven worden geproduceerd bij een modern geoutilleerde gieterij. In dit traject speelt advies een grote rol. Onze uitgebreide database en de terugkoppelingen uit de markt geven ons een goede basis voor het beste ontwerp.

HamiltonJet
De waterjet heeft veel voordelen ten opzichte van de conventionele schroefaandrijvingen: - Toe te passen op geringe diepgang - Geen buiten de scheepsromp roterende delen (reddingsboten) - Goede manoeuvreer eigenschappen ook bij geringe vaarsnelheden - Groot comfort en bedieningsgemak - Goede voorstuwingsrendementen bij hogere snelheden - Lage onderhoudskosten en bij calamiteiten makkelijk vervangbaar De waterjets kunnen worden geleverd met impellers vanaf 200 mm tot en met ca. 1000 mm bij vermogens van 100 kW tot en met 5500 kW. Er zijn vijf typen jets - HJX-Serie, Verbeterde prestaties en eenvoudigere installatie - HTX-Serie, snel en wendbaar - HJ-Serie, voor schepen tot 20 meter - HM-Serie voor schepen van 20 tot 60 meter - HT-Serie, voor schepen vanaf 60 meter