stand cover

Snijder Hasselt bv

Stand: G06
Scheepstoebehoren
Diensten en handel
Scheepsonderhoud

Per 15 januari 2025 neemt Snijder Hasselt de activiteiten van Sterenborg Hydrauliek over. Wij leveren filtratieonderdelen, hydrauliekcomponenten en blijven u betrouwbare service bieden.

Per 15 januari 2025 nemen wij, Snijder Hasselt, alle activiteiten van Sterenborg Hydrauliek over. Wij zijn blij u te kunnen informeren dat wij vanaf deze datum voor u klaarstaan voor filtratieonderdelen en hydrauliekcomponenten. Met veel ervaring en vakkennis willen wij u dezelfde betrouwbare service bieden die u gewend bent van Sterenborg Hydrauliek.

Onze focus blijft het leveren van hoogwaardige producten en het bieden van persoonlijke service. Mocht u vragen hebben of meer informatie willen over de overgang en onze dienstverlening, aarzel dan niet om contact met ons op te nemen. Wij staan graag voor u klaar.

https://www.filterwebshop.nl/klantenservice/overname-sterenborg-hydrauliek/